DCIM111GOPRO

1 dzień – Obóz rodzinny Folgaria 2016 ROZPOCZĘTY! Wczoraj w podróży każdy zastanawiał się czy będą warunku na szusowanie. Piękne słońce i + 12 nie napawały optymizmem w trasie. Rano jednak wszystko się zmieniło. Całodzienna uciążliwa śnieżyca na stoku dokuczyła wszystkim. Pierwszy dzień szkoleniowy za nami, grupy szkoleniowe przydzielone, trasy rozpoznane. Jutro startujemy z całodniowym szkoleniem narciarskim i snowboardowym.

DCIM111GOPRO

2 dzień – Kolejny dzień za nami. Cały dzień szkolenia w grupach, mnóstwo wrażeń i niestety nie najlepszych warunków atmosferycznych. Dzień zaczęliśmy oczywiście od nart i snowboardu, później Apres Ski (ognisko, przekąski, grzane winko dla dorosłych i pyszna gorąca czekolada dla dzieci). Na zakończenie dnia mała uroczystość podczas obiado-kolacji –  urodziny naszej uczestniczki. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

WP_20160208_14_36_32_Pro_LI

3 dzień – Trzy dni pracy nad doskonaleniem i nauką swoich umiejętności za nami. Pogoda niestety deszczowo – śniegowa ale wszyscy świetnie to znoszą i się nie poddają. Po zajęciach na stoku dzieci wybrały się na pożegnanie karnawału, które odbyło się na uliczkach Folgarii. Wieczorem jak zawsze zajęcia z animatorką, po zajęciach jeszcze chwila czasu z rówieśnikami i czas, by nabierać sił na kolejny dzień pracy.

DCIM111GOPRO

4 dzień – W dniu dzisiejszym dzień przywitał nas pochmurnie, lecz ze świeżutkim puchem śniegu. W południe dołączyło piękne słońce i wszystkim od razu poprawiły się nastroje do jazdy po poprzednich dniach niepogody. Szkolenie przebiega pomyślnie, małe roszady grup i przygotowanie do jutrzejszych zawodów. Po zajęciach na stoku, krótki relaks na łyżwach i wieczorne animacje dla dzieci.

DCIM111GOPRO

5 dzień – ZAWODY – Od samego rana wszyscy uczestnicy chodzili podekscytowani. Zarówno najmłodsi jak i wszyscy rodzice biorący udziałna świeżo przygotowanej trasie. Po zawodach odbyła się dalsza część szkolenia. Do końca dnia wszyscy rozkoszowali się jazdą w pięknych warunkach w rodzinnej atmosferze. Po nartach dla relaksu wybraliśmy się na basen.

058

6 dzień – Ostatni dzień szusowania! Folgaria pożegnała nas kolejnym dniem pięknej pogody. Ostatnie szlify szkoleniowe w grupach, zakończenie z wręczeniem nagród dla najlepszych na slalomie, a także upominki dla wszystkich uczestników obozu. Dziękujemy bardzo za zabawę i wspólny wyjazd. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach.