005

I dzień – OBÓZ ROZPOCZĘTY! Dzień organizacyjny dobiegł końca. Apel, zapoznanie z regulaminami i pierwsze zajęcia już za nami. Wieczorem zapoznawcza dyskoteka. Jutro ruszamy z pełnym programem obozów. Pozdrawiamy RS.

001

II dzień – Zajęcia sportowe, artystyczne oraz survival sprawiły tego dnia dużo radości. Mamy nadzieję, że każdy następny dzień przyniesie wiele uśmiechu na twarzach naszych – Waszych dzieci.

153

III dzień – Kolejne atrakcje za obozowiczami. Uczestnicy survivalu mieli zajęcia ze strzelectwa, sporty wodne w dalszym ciągu pracują na windsurfingu oraz żaglach na jeziorze, artystki dzisiaj projektowały stroje, a gry zespołowe pracowały nad taktyką i techniką w piłce nożnej oraz baseballu.

141

IV dzień – Kolejny dzień zmagań tematycznych za nami. Survival wybrał się na wyprawę oraz budowę szałasów w lesie, Artystki miały zajęcia z angielskiego oraz teatralne, sporty wodne windsurfing, żagle oraz basen, a gry zespołowe grały w piłkę na plaży. Wieczorem wszyscy spędziliśmy czas przed telewizorami kibicując naszej reprezentacji.

208

V dzień – Dzisiejszy dzień przyniósł uczestnikom moc atrakcji. Dopisuje nam również pogoda. Słońce świeci, temperatura odpowiednia, jednak sporty wodne nie mogą się doczekać troszkę silniejszego wiatru by złapać go w żagle.

227

VI dzień – Sobotnie przedpołudnie spędziliśmy na plażowaniu. Wszyscy odpoczywali na pomoście, plaży oraz w wodzie. Następnie każdy obóz przystąpił do swojej specjalizacji. Wieczorem druga część obozu survivalowego wybrała się na biwak oraz nocowanie w namiotach.

076

VII dzień – Niedzielne przedpołudnie pokrzyżowała nam troszkę pogoda. Poranny spacer do Pasymia i wyjście do kościoła musieliśmy przełożyć na popołudnie. Rano dzieci obejrzały film i popływały w basenie, a popołudniu odbyły się zajęcia na boisku, a także poszliśmy na spacer do miasta.

134

VIII dzień – W dniu dzisiejszym odbyły się wszystkie zaplanowane zajęcia. Zdarzały się przelotne opady ale nie przeszkadzały w przeprowadzaniu zajęć. Wieczorem na apelu każda z grup ustalała sobie samodzielnie plan pracy  na wtorek.

044

IX dzień – Dziś dzień pełen wrażeń. Grupy survivalowe sprawdzały swoje siły i przełamywały lęki w parku linowym. Sporty wodne wykorzystują pogodę maksymalnie jak się da, ponieważ zapowiadają opady. Gry zespołowe obowiązkowo spędziły czas na boiskach, a ART w pracowni artystycznej Real Sport.

001

X dzień 

002

XI dzień 

042

XII dzień