VALLE ISARCO- GLITSCHBERG / JOCHTAL ( 2 512 m n.p.m. ) 

Valle Isarco to piękny region narciarski, znajdujący się w południowym Tyrolu. Na region składają się 3 ośrodki narciarskie: Glitschberg, Jochtal, Plose.Łącznie jest tu około 85 km tras, które są bardzo zróżnicowane. Glitschberg / Jochtal to dwa regiony połączone narciarsko, po stronie Jochtal znajdziemy więcej tras rodzinnych, niebieskich i czerwonych, po stronie Glitschberg jest coś dla wymagających narciarzy. Do stacji Plose można przedostać się skibusem, który kursuje bezpłatnie między ośrodkami, średni przejazd wynosi około 15 minut. Glitschberg Jochtal to jeden z najbardziej słonecznych regionów narciarskich w Alpach. Średnio w roku, na płaskowyżu jest aż 280 dni słonecznych. Na szczycie płaskowyżu możemy delektować się przepięknym widokiem na 500 innych szczytów. Dodatkowym atutem regionu jest jego położenie, najbliżej od przełęczy Brenner w całych Dolomitach, dzięki czemu jest tu bardzo dogodny dojazd. Będąc tutaj koniecznie trzeba spróbować białego wina, które jest cenionym w całej Europie atutem tego regionu .
TRASY NARCIARSKIE – GLITSCHBERG / JOCHTAL – 51 km tras

18 km – łatwe trasy
23 km – średnie trasy
10 km – trudne trasy
Stoki są otwarte od 08.30 do 16.30

HOTEL SCHONWALD

HOTEL SCHÖNWALD *** położony przy stacji Jochtal, na wysokości 1. 350m. Rodzinny hotel urządzony w stylu rustykalnym, minimalistycznym, z drewnianymi meblami. Pokoje są z widokiem na góry. Pokoje rodzinne oprócz łóżka małżeńskiego mają w większości także łóżka piętrowe. Po nartach można zrelaksować się w centrum wellness, w basenie, saunach czy też jacuzzi.

ZAKWATEROWANIE:
dostępne pokoje : …zobacz

Matrimoniale Standard 1-3 osobowy / 22m² / balkon
Matrimoniale Suite 2-4 osobowy / 30m²-36m² / balkon
Famigliare Jochtal 4-6 osobowy / 35m²-40m² / balkon
Famigliare Fane 3-5 osobowy/ 40m²-45m² / balkon

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem menu z kuchnią włoską i europejską

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty AXA: KL+NNW – 10 000 Euro

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia – pakiet MULTITRAVEL AXA(KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 euro …więcej

SKIPASS: 6-dniowy Valle Isarco

TRANSPORT: własny/autokar/samolot

PRZYDATNE INFORMACJE: hotelowy parking podziemny